CPop,  CPOP Music Challenge,  Music,  Osobiste

[RANDOM] 30 Day Music Challenge – CPOP Edition

Hej! Jestem dzisiaj strasznie zmęczona, więc nie będę pisać długiego wstępu, wszystkie ważne informacje w rozwinięciu notki ;)

No więc tak, póki co ta notka jest dość pusta, bo nie zamierzam tego wyzwania robić w tym momencie tylko przez 30 dni, tak jak w tytule. Z tym tylko, że nie będą to kolejne dni pod rząd, a zamiast tego będą to jedynie wtorki i czwartki. To znaczy pierwszy dzień to będzie ten wtorek, drugi to czwartek, trzeci to następny wtorek i tak dalej….

Druga rzecz, to że nie będą to jedynie linki do piosenek, ale normalne notki z tłumaczeniami (czyli piosenka, teledysk, tekst, tłumaczenie… wszystko z moimi komentarzami).  Pomysł wziął się stąd, że ostatnio mam problem ze zdecydowaniem się, jakie tłumaczenie teraz zrobić (bo chciałabym ich zrobić za dużo naraz), więc stwierdziłam, że mogę wybierać w ten sposób.

No i jak w tytule, CPOP Edition, więc będą to wszystko piosenki Cpopowe, myślałam, żeby włączyć w to też japońskie, ale uświadomiłam sobie, że z japońskich, to wszystkie, które bym tu wstawiła, to kiedyś już tłumaczyłam, więc stwierdziłam, że żeby się nie powtarzać, to teraz ograniczę się do chińskich. A jak skończę tę listę, to może wtedy zrobię inną „edycję” :)

Notki wstawione do tej pory:

Stay tuned! :)

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: