Uncategorized

[KONKURS][OGŁOSZENIE] Gwiazdka na Gwiazdkę – PRZEDŁUŻENIE TERMINU NADSYŁANIA PRAC

Na początek chciałam życzyć wszystkiego najlepszego w nowym roku 2020, niech Wam się wszystko powodzi. Poza tym chciałam poinformować, iż wpłynęło do mnie trochę próśb o przedłużenie terminu konkursu, ponieważ w okresie świątecznym wszyscy byli zabiegani i nie mieli czasu bawić się w konkursy (co mogę zrozumieć, bo sama już nie wiedziałam jak się nazywam w którymś momencie). Dlatego KONKURS przedłużony zostaje DO 12 STYCZNIA! Wyniki pojawią się parę dni później :) Mam nadzieję, że jednak ktoś z Was jeszcze skusi się do udziału :) Osobiście bardzo liczę na to, że ktoś odważy się napisać jakieś fanfiction albo inny tekst, bo jak dotąd dostałam tylko fanarty i video, a bardzo liczyłam na to, że będę mogła też coś fajnego poczytać :P No i mam nadzieję, że wszystkie osoby, które prosiły o przedłużenie terminu, jednak z tej okazji skorzystają ;)

Dodatkowo zachęcam do przeczytania mojej poprzedniej notki i wypowiedzenia się w kwestii moich planów internetowych na ten rok. Jestem bardzo ciekawa Waszych opinii :)

Jeden komentarz

  • Lu Sheng Xi

    To świetna wiadomość. Wcześniej nie miałam czasu, aby się za cokolwiek zabrać, a o samym konkursie dowiedziałam się pierwszego stycznia, kiedy myślałam, że jest już po fakcie, jednak teraz na pewno wezmę udział ♡

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: