Piosenki dla Matki :) [Happy Mother’s Day!]

Na początek życzę wszystkiego najlepszego wszystkim Matkom! I mojej mamie i wszystkim matkom, które czytają tego bloga, jak i matkom osób, które to czytają. Wszystkiego naj naj najlepszego, jesteście najlepsze! <3 Ja dzisiaj za bardzo nie mam czasu na pisanie notki, ponieważ przyjechałam do domu na weekend i chcę jak najwięcej czasu spędzić z moją mamą, ale jednak przygotowałam krótką notkę, w której wstawiłam moje ulubione piosenki napisane właśnie z myślą o mamie. Niektóre są smutne, inne radosne, ale wszystkie bez wyjątku wypełnione miłością i wdzięcznością. W notce są piosenki polskie, japońskie, chińskie i koreańskie. Niektóre z nich możecie znać, innych może nie. Kolejność przypadkowa, nie żeby którakolwiek była lepsza czy gorsza, bo wszystkie są cudowne. Zagraniczne utwory starałam się wstawiać w wersji z napisami, więc dodatkowych komentarzy już nie pisałam, myślę, że piosenki mówią same za siebie :)

Infinite – 엄마 (Mom)

Ania Wyszkoni – Prywatna Madonna

Z.TAO – M.O.M

YUI – to Mother

라디 (Ra.D) – 엄마 (Mom)

Pierwsze video to oryginalna piosenka, drugie to cover Jina z BTS. Osobiście znalam tylko oryginał, ale szukając wersji z napisami znalazłam tylko cover z napisami, więc stwierdziłam, że też wstawię

Varius Manx – Dla M.

 

Roy Wang – 骄傲 (Pride)

Tu nie ma napisów, ale tłumaczenie możecie znaleźć w osobnej notce poświęconej tej piosence. Na początku video rozmawiają z mamą dziewczyny, która śpiewa z Yuanem o tym, że on napisał tę piosenkę dla swojej mamy, więc cieszy się, że będą mogli ją razem zaśpiewać dla jej mamy :)

AI – ママへ (To Mom)

Dżem – List do M.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: