Przedwiosenne porządki na blogu

Cześć wszystkim. Wiem, że dawno mnie tu nie było, biję się w pierś i przepraszam Was bardzo. 对不起,ごめんなさい i w ogóle błagam o przebaczenie, ale… sesja, tak, sesja, standardowa wymówka studenta, u mnie nadal aktualna. Sesja, praktyki i dodatkowy stres związany z kilkoma innymi rzeczami, tak bardzo wykończyły mnie psychicznie, że nawet jeśli miałam już chwilę czasu, żeby coś napisać, to po prostu nie miałam siły, żeby zebrać myśli i faktycznie coś napisać.

ALE!

W związku z tym, że w końcu doczekałam się upragnionych ferii, krótkich, bo krótkich, ale jednak, w końcu się wyspałam i z nowymi siłami wracam do regularnego pisania. Mój plan zajęć na przyszły semestr na pierwszy rzut oka nie wygląda tak strasznie jak w tamtym semestrze, ale to jeszcze wyjdzie w praniu, jak bardzo ciężkie będą zajęcia. Dlatego nie określam się jeszcze na 100%, kiedy będę miała czas na pisanie, ale wstępnie myślę, że dwa razy w tygodniu na pewno dam radę i że prawdopodobnie będzie to wtorek i sobota, jak już zresztą napisałam w panelu bocznym przed chwilą.

To tyle informacji ode mnie, teraz chciałabym zapytać o coś Was i wiem, że jak po prostu zapytam i poproszę o odpowiedzi w komentarzach, to nic z tego nie będzie, więc wstawię dwie ankiety, na które bardzo chciałabym, byście odpowiedzieli, jeśli przynajmniej czasem tego bloga czytacie. W pierwszej możecie zaznaczyć trzy odpowiedzi, w drugiej tylko jedną.

[poll id=”2″][poll id=”3″]

Oczywiście ostateczne decyzje co do tego, jakie notki będą się pojawiać, będę podejmować ja, bo czasem po prostu na coś mam wenę i właśnie to po prostu muszę wstawić. Ale czasem jestem strasznie niezdecydowana, mam kilka pomysłów i nie wiem, który wybrać, więc ostatecznie nie piszę nic. I w takich momentach przydałaby się Wasza pomoc. Więc jak? Pomożecie? <pięknie prosi>

A, i jeszcze, pewnie zauważyliście, że zmieniłam szatę graficzną bloga! Podoba Wam się? ;> Już nie będę się o tym rozpisywać, bo informacje o tym, dlaczego taki banner itp są na podstronie „o blogu -> bannery”.

I jeszcze, ładne krokusy znalazłam wczoraj w ogródku? Odkąd zobaczyłam, że wiosna jest już blisko, jakoś od razu mam więcej chęci do życia.

To tyle na dzisiaj, jutro albo w niedzielę jeszcze na pewno wstawię jakąś konkretniejszą notkę, a od przyszłego tygodnia postaram się trzymać planu, który przedstawiłam Wam wcześniej. Mam nadzieję, że się uda ;p

Pozdrawiam was serdecznie i ślę dużo ciepła!! :D

Riva

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: