Filmy/Dramy,  Tłumaczenia,  When My Love Blooms

[KDRAMA][TŁUMACZENIE] WHEN MY LOVE BLOOMS (1-2/16)

Hej wszystkim! :) Miło mi Was powitać w nowym tygodniu maja :) Od dziś poza Alexandrą wpisy będą również dodawane przeze mnie. Pragnę zaprosić Was w miesiącu, gdzie wszystko kwitnie na najnowszą dramę wychodzącą spod „skrzydeł” naszej ekipy. Czy miłość jest w stanie rozkwitnąć po latach na nowo tak jak pąki kwiatów w maju?

Tytuł oryginalny: 화양연화 – 삶이 꽃이 되는 순간 (Hwayangyeonhwa – Sami Kkoti Doeneun Sungan)
Tytuł angielski: When My Love Blooms
Gatunek: dramat, romans
Kraj: Korea
Liczba odcinków: 16
Emisja: 25 kwietnia 2020 (sobota, niedziela – 21:00)
Obsada: Yoo Ji Tae, Lee Bo Young, Park Jin Young, Jun So Ni

Fabuła:
“When My Love Blooms” opowiada historię Han Jae Hyun (Yoo Ji Tae) i Yoon Ji Soo (Lee Bo Young), którzy odnajdują się po latach, gdy okres pierwszej miłości przeminął, a w ich życiach wszystko się zmieniło. Choć upływ czasu sprawił, że znajdują się w zupełnie innych sytuacjach, spotykają się ponownie. Czy zapracowany mężczyzna o buntowniczej przeszłości oraz kobieta w trudnej sytuacji wychowująca dziecko mogą sprawić, by miłość znowu w nich zakwitła?

Polskie tłumaczenie:
Tłumaczenie: ronnie, swietej-pamieci
Korekta: hime

Drama z polskimi napisami dostępna jest w wersji do pobrania na forum lizards@DEEP oraz w wersji online na platformie viki. Nowe odcinki pojawiają się co tydzień. Kliknięcie w poniższe obrazki przenosi na stronę z odcinkami online :) Życzymy miłego seansu! :D

Odcinek 1

Odcinek 2

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: