Filmy/Dramy,  The Bightest Star In The Sky,  Tłumaczenia

[CDRAMA][TŁUMACZENIE] The Brightest Star In The Sky (37-38/44)

Wytęsknione, wyczekane dwa kolejne odcinki naszej Gwiazdki, częstujcie się! Przy okazji informuję, że od tego momentu przestaję całkowicie odpowiadać na pytania pt „kiedy będzie odcinek XX?”. Informację na temat częstotliwości oraz miejsca pojawiania się odcinków podawałam w wielu miejscach, nie tylko na blogu, ale również na fb, tt czy forum, więc jak ktoś bardzo chce ją znaleźć, to na pewno znajdzie. Pozdrawiam ^^

Odcinek trzydziesty siódmy

Odcinek trzydziesty ósmy

 

6 komentarzy

 • Marta

  Obejrzałam te dramę w 3-4 dni. Zakochałam się w tej historii. Wielka szkoda, że nie zrobili drugiego sezonu albo chociaż filmu na koniec. Jeszcze tak wiele zostało do wyjaśnienia. Chociażby dalsza kariera Boxu. Bardzo chciałem zobaczyć jak występuje na scenie ze swoim rapem.

  • Zuzia

   Riva bardzo często o tym mówi, odcinki stara się dodawać w każdym tygodniu po jednym odcinku a czasem jak się opóźni to dwa odcinki w kolejnym tygodniu.

  • Riva

   Hej, odcinek The Elfin’s Golden Castle pojawi się za jakiś miesiąc, po tym, jak skończę tłumaczenie Gwiazdki. Niestety mam teraz tyle na głowie, że nie daję rady tłumaczyć dwóch dram naraz, dlatego najpierw chcę dokończyć jedną, a wtedy na spokojnie wrócę do Diablicy i będę ją wydawać tak samo często jak teraz Gwiazdkę :)
   Pozdrawiam ^^

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: