Filmy/Dramy,  Tłumaczenia

[CDRAMA][TŁUMACZENIE] Flipped (24/24)

Cześć wszystkim! Na początek krótka informacja, że odcinki Gwiazdki nie będą się już pojawiać w niedzielę, ponieważ w niedzielę ludzie w chińskiej firmie zwyczajnie nie pracują i nie mogą nam zaakceptować tego odcinka, a później mogą po prostu zapomnieć. Dlatego zdecydowałyśmy, że dla wszystkich będzie wygodniej, jeśli odcinek będzie pojawiał się w środku tygodnia, bardziej wtorek-czwartek, chociaż ciężko ustalić konkretny termin, jak zwykle będę informować Was na bieżąco za pośrednictwem Twittera oraz Facebooka. Dla zainteresowanych odcinek 29 jest już dostępny na forum, na blogu notka pojawi się w momencie, gdy zostanie od zaakceptowany na YT.

Druga informacja jest taka, że oprócz tłumaczonej przeze mnie Gwiazdki, na blogu zaczną się pojawiać również inne produkcje z polskim tłumaczeniem, nie tylko te, które sama tłumaczę, ale również te, które tłumaczą moje koleżanki z grupy lizards@DEEP, a ja im tylko czasem służę radą w kwestiach językowych ;) Dramy, które będę Wam udostępniać to zarówno produkcje nowe, jak i te, które zostały przetłumaczone już jakiś czas temu, ale teraz udało nam się dogadać z producentami i możemy oficjalnie udostępniać je na YouTube, gdzie możecie wygodnie je oglądać :) Dzisiaj chciałam Wam polecić dość krótką, ale bardzo uroczą dramę, którą ja oglądałam z przyjemnością, więc mam nadzieję, że i Wam się spodoba :) Drama przetłumaczona jest już w całości, więc nie będziecie musieli czekać na kolejne odcinki :P A więc życzę miłego seansu! :D

Tytuł oryginalny: 喜欢你时风好甜
Tytuł angielski: Flipped / I Like You When The Wind Is Sweet
Gatunek: Tajemnica, Komedia, Romans, Nadprzyrodzone moce
Liczba odcinków: 24
Obsada: Gao Hanyu, Chen Yami, Gu Landi, Lin Yanrou, Zhu Wenchao

Fabuła:
Qi Xun (Gao Hanyu) posiada niezwykłą umiejętność przenoszenie się w miejsce, które zobaczy na fotografii, jednak za każdym razem, gdy jej używa, zaczyna boleć go głowa. Któregoś dnia przypadkiem spotyka „uzdrowicielkę” Feng Shuangshuang (Chen Yumi). Początkowo zbliża się do niej, by zbadać jej tożsamość, jednak z czasem nieświadomie się w niej zakochuje. W międzyczasie wychodzą na jaw rodzinne tajemnice i dawne konflikty, co tworzy między bohaterami mieszankę miłości i nienawiści. Dokąd ostatecznie dotrą Qi Xun i Feng Shuanshuang?

Tłumaczenie polskie: swietej-pamieci
Korekta: hime

Playlista z odcinkami na YouTube:

Jeden komentarz

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: