Filmy/Dramy,  Osobiste

[CDRAMA][KONKURS] Gwiazdka na Gwiazdkę czyli świąteczny konkurs dla fanów The Brightest Star In The Sky! :D

Cześć wszystkim! Kilka razy już wspominałam o tym, że szykujemy mały konkursik dla fanów dramy The Brightest Star In The Sky z okazji przetłumaczenia (prawie) połowy dramy, a także z powodu zbliżających się świąt Bożego Narodzenia! No i oto jest. Zachęcam wszystkich do udziału, zasady nie są trudne, a można wygrać fajne rzeczy ?

Zasady konkursu!

Jak mówiłam, jest to konkurs, więc żeby wygrać,  trzeba się czymś wykazać, w tym wypadku kreatywnością. Zasady są proste:

Należy przygotować pracę artystyczną związaną z dramą The Brightest Star In The Sky w jednej z poniższych kategorii:

  • grafika (wszelkiego rodzaju fanarty, kolaże itp.),
  • tekst (fanfiction, wiersze itp.),
  • multimedia (piosenki, filmiki itp.).

Gotowe prace należy przesłać na adres riva.meiq@gmail.com, w tytule wiadomości wpisując hasło „Gwiazdka na Gwiazdkę”. Nie zapomnijcie się podpisać :)

Prace oceniane będą przez komisję w składzie: ja (tłumaczka), hime (korektorka) i Cinderella (czasówkowiczka i uploaderka). Oceniana będzie pomysłowość oraz staranność wykonania.

Prace możecie przesyłać do końca tego roku kalendarzowego, czyli do 31 grudnia, natomiast wyniki zostaną ogłoszone na tym blogu w święto Trzech Króli, czyli 6 stycznia. Nagrodzone prace zostaną również wtedy opublikowane na blogu, chyba że autor wyraźnie zaznaczy w mailu, iż sobie tego nie życzy. 

Nagrody!

Czymże byłby konkurs bez nagród? Z każdej kategorii zostanie wybranych do 5 prac (w zależności od tego, ile osób weźmie udział w konkursie), których autorzy otrzymają od nas nagrody, którymi są:

– zakładki przedstawiające Boxu i Zhenzhen, specjalnie stworzone na ten konkurs i niedostępne nigdzie indziej (zdjęcia dodam później, bo jeszcze do mnie nie dotarły, ale widziałam szkice i są cudowne <3)

– kosmetyki firmy Hanhoo, czyli tej, którą reklamował Boxu w dramie, a w rzeczywistości Huang Zitao (co zresztą nawet widać na pudełkach).

Każda nagrodzona osoba otrzyma od nas zakładki oraz maseczki (to taki pakiet podstawowy), jednak w zależności od tego, jak bardzo spodobają nam się Wasze prace, możecie otrzymać więcej kosmetyków (które osobiście naprawdę polecam, odkąd zaczęłam je stosować, moja cera bardzo się poprawiła i tak naprawdę to kupiłam je wszystkie dla siebie, ale ponieważ dzielnie wspieracie naszą ekipę w tłumaczeniu dramy, to postanowiłam się z Wami podzielić ?).

Poza tym jest możliwość otrzymania nagrody specjalnej, którą jest jedna z rzeczy widocznych na poniższym zdjęciu. Są to wszystko rzeczy, które przywiozłam z Chin. Część z nich (np. lightstick czy wachlarzyk) jest pamiątką po czerwcowym koncercie Tao i nie jest dostępna w sprzedaży. Nie jest to nagroda gwarantowana, a nagroda specjalna dla tych, których prace naprawdę nas urzekną. 

Jeszcze raz przypominam, że prace możecie przesyłać do końca tego roku kalendarzowego, czyli do 31 grudnia, natomiast wyniki zostaną ogłoszone na tym blogu w święto Trzech Króli, czyli 6 stycznia. 

Mam nadzieję, że wielu z Was weźmie udział, bo jeśli teraz zobaczymy, że jest zainteresowanie, to pod koniec dramy zrobimy kolejny konkurs (oczywiście z trochę innymi zasadami) i wtedy może uda nam się załatwić dla Was jeszcze fajniejsze nagrody. 

Życzymy Wam dużo kreatywnej energii i z niecierpliwością czekamy na Wasze prace!!

Z poważaniem

Yellow Team.

8 komentarzy

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: